पाल्पामा जिप दुर्घटना : एक जनाको मृत्यु, दुई घाइते

person explore access_timeबैशाख २२, २०७९ chat_bubble_outline0

बिहीबार अपराह्न पाल्पामा बलेरो जिप दुर्घटना हुँदा एक जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ ।  दुई जना घाइते भएका छन् ।


 अपरान्ह ४ बजेर ४० मिनेटको समयमा तिनाउ गाउँपालिका ५ चर्चेरबाट रामपुर तर्फ जाँदै गरेको लु १ च ७७८० नम्वरको डबल क्याप बलेरो जिप अनिमन्त्रित भई सडकबाट अन्दाजी ३ सय मिटर तल खस्दा रामपुर ३ बस्ने अन्दाजी ४२ बर्षीय सुर्यप्रसाद श्रेष्ठको घटना स्थलमै ज्यान गएको हो । पाल्पाका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी बिरेन्द्र थापाका अनुसार घाइते हुनेहरुमा निस्दी गाउँपालिका ४ का २७ बर्षीय खेमबहादुर खाम्चा र रामपुर नगरपालिका ३ का ४६ वर्षीय नरायण श्रेष्ठ रहेका छन् । घाइते​मध्ये खाम्चाको स्वास्थ्य अवस्था मध्येम रहेको र श्रैष्ठको अबस्था गम्भीर रहेको र उनीहरुलाई लुम्बिनी मेडिकल कलेज पाल्पा प्रभासमा उपचार भइरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।