ad
x

यत्तिको बोल्दा त सबैले सुन्नुपर्ने हो ! : ओली

person explore access_timeबैशाख २२, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले कैलालीको बौनियामा पार्टीका तर्फबाट आयोजना गरेको चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्दै देश विकासमा आफ्नो पार्टी समर्पित रहँदै आएको बताएका छन् । उनले आफ्नो नेतृत्वको सरकारले विकासका थुप्रै काम गरेको चर्चा गरिरहँदा माइकले भने साथ दिएको थिएन । उनले पटकपटक जनसमुदायलाई ‘सुनिएको छ ?’ भन्दै सोधेका थिए ।


बीचमा एक जनाले नयाँ माइक ल्याएर राखेपछि ओलीले सोधे– यत्तिको बोल्दा त सबैले सुन्नुपर्ने हो !’ ओलीले विकास निर्माणमा एमालेबाहेक अन्य दलले चासो नदेखाएको आरोप लगाए । विकासका पूर्वाधार, समस्याका समाधान, आवश्यकताका परिपूर्ति, युवालाई रोजगारीका अवसर दिनुपर्नेमा उनको जोड थियो ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।