मकवानपुरमा लोडर दुर्घटना हुँदा २ जनाको मृत्यु, ४ घाइते

person explore access_timeबैशाख १९, २०७९ chat_bubble_outline0

मकवानपुरको घट्टेपाखामा लोडर दुर्घटाना हुँदा २ जनाको मृत्यु भएको छ । निजगढ-काठमाडौं दुतमार्ग (फास्ट ट्रयाक) सडक खण्ड अन्तर्गत पर्ने बकैया गाउँपालिका वडा नम्बर–११ घट्टेपाखामा लोडर दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको हो ।


जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक टेकबहादुर कार्कीका अनुसार फास्ट ट्रयाकमा काम गरिरहेको लोडर अचानक सिमात खोलमा खस्दा दुर्घटना भएको हो । लोडरमा ५ जना चिनीया र १ जना नेपाली नागरिक रहेको र दुर्घटनामा ६ जना नै खोलामा खसेको प्रहरी नायव उपरीक्षक कार्कीले बताए । घाइते मध्ये चिकित्सकले २ जनालाई मृत घोषणा गरिसकेको उनले बताए । दुर्घटनामा घाइते भएका अन्य ४ जनाको हेटौंडा अस्पतालमा उपचारका लागि ल्याइएको उनले बताए । घाइतेहरूको अवस्था गम्भीर रहेको उनले बताए । उनका अनुसार मृतक र घाइतेको पहिचान खुलिसकेको नसकेकाले विस्तृत विवरण आउन बाँकी रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।