विद्युत् आपूर्ति नियमित गर्न बुटवल उद्योग वाणिज्य सङ्घको आग्रह

person explore access_timeबैशाख १८, २०७९ chat_bubble_outline0

बुटवल आसपासका क्षेत्रमा विगत एक महिनादेखि विद्युत् आपूर्तिमा अनियमितता, ट्रिपिङ तथा लो–भोल्टेज जस्ता समस्या देखिएको छ । विद्यूतको समस्याले बुटवल तथा आसपासका उद्योग प्रतिष्ठानहरूमा समस्या उत्पन्न भएको भन्दै बुटवल उद्योग वाणिज्य सङ्घ रुपन्देहीले विद्युत् प्राधिकरणको ध्यानाकर्षण गराएको छ ।


सङ्घले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै अनियमित विद्युत् आपूर्तिले उद्योगको उत्पादन आपूर्ति, यन्त्र उपकरण बिग्रिने, कच्चा पदार्थको वेष्टेज बढ्ने  जस्ता समस्या आएको जनाएको छ । जसका कारणले  उत्पादनको लागत समेत वृद्धि हुने भएकोले प्राधिकरण र मातहतका कार्यालयहरूमा छिटो विद्युत्को समस्या समाधान  गरिइदिनको लागि आग्रह गरिएको छ  । बुटवल उद्योग वाणिज्य सङ्घका अध्यक्ष उज्ज्वल प्रसाद कसजूद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तिमा नेपाल सरकारले आयात कमी गर्ने नीति लिएको सन्दर्भमा विद्युत्का कारण औद्योगिक उत्पादनको लागत बढ्दा  समग्र अर्थतन्त्रमा समेत असर पुग्ने देखिएको उल्लेख गरिएको छ । त्यस्तै औद्योगिक उत्पादनलाई सहज गर्न र अर्थतन्त्रलाई थप असर पर्न नदिन विद्युत् आपूर्तिलाई नियमित गर्न माग गरिएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।