विदेशी डिग्रीमा युवाको आकर्षण विषयमा कार्यशाला आयोजना

person explore access_timeबैशाख १७, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल मेगा कलेजले नेपाली विश्वविद्यालय र विदेशी डिग्रीमा युवाको आकर्षण विषयमा एक कार्यशाला आयोजना गरेको छ । कार्यशाला कलेजको स्टुडेन्ट क्वालिटी सर्कलले आयोजना गरेको हो । 


कार्यक्रममा पूर्व परराष्ट्र मन्त्री प्रदीपकुमार ज्ञवाली तथा मानविकी तथा सामाजिक शास्त्र संकायका डिन प्रा.डा. कुसुम शर्मासँग विद्यार्थीहरुले देशको वर्तमान स्थिति, शिक्षा नीति, विद्यार्थी आकर्षण गर्ने विदेशी विश्वविद्यालयहरू नेपालमा भएका क्रियाकलाप, रोजगारी साथै त्रिभुवन विश्वविद्यालयको समग्र प्राज्ञिक विषयमा गहिरो छलफल गरेका थिए । कार्यक्रममा कलेजका अध्यक्ष गोपाल खनाल तथा शैक्षिक निर्देशक दिनेश खनालले आफ्नो मन्तव्य राखेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।