राजनीति

काँग्रेसले टुंग्यायाे तीन महानगरका उपमेयरका उम्मेदवार

person explore access_timeबैशाख १२, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसले तीन महानरपालिका उपमेयरका उम्मेदवार टुंग्याएको छ । सोमबार बिहान प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा बसेको काँग्रेस केन्द्रीय संसदीय समिति बैठकले टुंग्याएको हो ।


काँग्रेसले भरतपुर महानगरपालिकाको उपमेयरमा चित्रसेन अधिकारीलाई उम्मेदवार बनाएको काँग्रेसका एक पदाधिकारीले बताए । काँग्रेस नगर समितिका सभापति अधिकारीलाई उपमेयरको उम्मेदवार बनाएको छ । यस्तै पोखरा महानरपालिकाको उपमेयरमा कोपिला रानाभाटले टिकट पाएका छन् भने विरगञ्ज उपप्रमुखमा काँग्रेसले इम्तियाज आलम उपमेयरको उम्मेदवार बनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।