१३४ भोट ल्याउनेले मेयर दाबी गर्दैछन् : माधव नेपाल

person explore access_timeबैशाख ३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले गठबन्धनमा चुनावी तालमेल र सिट बाँडफाँडमा वास्तविकता नबुझी तलका कार्यकर्ताको मात्रै कुरा सुनेर निर्णय गरिए अप्ठेरो अवस्था आउन सक्ने बताएका छन् ।  शनिबार काठमाडौँमा पार्टी प्रदेश कमिटी बैठकलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष नेपालले गठबन्धनभित्रकै दलहरूबीच वास्तविकताभन्दा बाहिर गएर दाबी गर्ने गरेकाले गाह्रो भएको बताएका हुन् । अध्यक्ष नेपालले गठबन्धनभित्र २०७४ मा एमालेले जितेका स्थानमा पहिलो हक लाग्ने पनि बताए । ‘२०७४ मा एमालेले जितेका स्थानमा हाम्रो पहिलो हक लाग्छ’नेपालको भनाइ छ । 


अध्यक्ष नेपालले पोखरा महानगरमा नेकपा एकीकृत समाजवादीले दावी गर्दैछ भनेपछि नकारात्मक टिप्पणी भएको भन्दै गठबन्धनको बैठकमा आफूले पोखराको तथ्य अघि सारेको बताए । उनले पोखरमा महानगरमा मात्रै आठ हजार सङ्गठित र क्रियाशील सदस्यहरू रहेको बताए । ‘अझै जनवर्गीय संगठनका सदस्य जोड्ने हो भने १२ हजार पुग्छ । अनि एकीकृत समाजवादीको केही अर्थ छैन भन्ने ?’, गठबन्धनका नेताहरूबाटै हुने टिप्पणीबारे नेपालले कटाक्ष गरे । अध्यक्ष नेपालले गत चुनावमा हालको गठबन्धनमा रहेको एउटा पार्टीले एउटा पालिकामा १३४ भोट पाएको तर अहिले सो पार्टीले पालिका प्रमुख दाबी गरेको चर्चा गरे । ‘एउटा सिङ्गो पालिकामा १३४ मत ल्याउनेले अहिले हाम्रो मेयर हुनुपर्छ भन्दो रहेछ । त्यसैले अलि गाहे छ’, अध्यक्ष नेपालको भनाइ छ । उनले गठबन्धनभित्र सिट तालमेल गर्ने कुरा गरिरहेको भन्दै वास्तविकता भन्दा पनि तलका कार्यकर्ताको कुरा सुनेर चल्ने स्थिति भयो भने अप्ठेरो हुने बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।