ad
x

बन्द हुँदै कपिल शर्मा शो ? टिभीमा हुनेछ सिद्धूको फिर्ती ? किन भइरहेको छ चर्चा ?

person explore access_timeचैत २५, २०७८ chat_bubble_outline0

 


टिभीमा नयाँ कमेडीको शोको घोषणा भएको छ । निर्माताले त्यहि च्यानलमा ‘इन्डियाज लाफ्टर च्यालेन्ज’ लिएर आइरहेका छन् जसका कपिल शर्माको शो प्रसारण हुने गर्छ । कपिल शर्माका लागि यो खतराको घण्टी हो भनेर धेरैले बताइरहेका छन । यी दुई शोबीच तगडा प्रतिस्पर्धा पनि देखिने सम्भावना छ । नयाँ शोको प्रोमो रिलिज भइसकेको छ  ।यसैबीच, कपिल शर्मा शो केही समयका लागि बन्द हुने पनि खबर सार्वजनिक भइरहेका छन् । भारतीय मिडियामा प्रकाशित समाचारका अनुसार कपिल शर्मा अमेरिकाको भ्रमणमा गइरहेको छन् त्यसैले कार्यक्रम सुट हुन नपाउने बताइएको छ । कपिल शर्माका प्रशंसकलाई यो खबरले थोरै दुःखी बनाएको पनि हुनसक्छ ।जबदेखि इन्डियाज लाफ्टर च्यालेन्जको प्रोमो रिलिज भएको छ, तबदेखि प्रशंसकले शोमा नवजोत सिंह सिद्धूको फिर्ति त हुने होइन भनेर अनुमान गरिरहेका छन् । केही प्रशंसकले कपिलको शो साँच्चै नै बन्द हुन लागेको त होइन भनेर प्रश्न पनि गरिरहेका छन् । नयाँ शोमार्फत् नवजोत सिंह सिद्धू शोमा फिर्ता हुन लागेको अनुमान धेरैले गरेका छन् ।प्रयोगकर्ताको प्रतिक्रियाःएक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘कपिललाई कमेडी सर्कसकै कुनै सिजनले रिप्लेस गरिदिन्छ जस्तो मलाई लागेको थियो, तर यो पनि ठिक छ ।’ अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘अन्ततः ग्रेट इन्डियन लाफ्टर शो टिभीमा आउन तयार छ । सिद्धू पाजी फिर्ता हुँदैछन् ।’ अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘अब कपिलको पसल बन्द हुँदैछ ? ’टाइम्स अफ इन्डियाको स्रोतका अनुसार कपिल शर्माको शो अचानक बन्द हुने छैन । कपिल शर्मा अमेरिका जानु अघि टिमले आफूलाई आवश्यक पर्ने सबै शोको सुटिङ समाप्त गर्ने पूरा तयारीमा लागेका छन् । उनको टिम ब्याकअप जम्मा गर्न लागिपरेका छन् । कपिल शर्मा यो टुरमा आफ्नो पूरा टिमसँग यात्रा गर्दैछन् । उनी प्रत्यक्ष दर्शकको अगाडि आफ्नो प्रस्तुती दिनेछन् ।

स्रोतले बताए अनुसार उनको समूहले एपिसोडको बैंक बनाउने कोसिसमा लागिपरेका छन् । जून र जुलाई महिनामा यो एपिसोड टेलिकास्ट गरिनेछन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।