ad
x

पुनम पाण्डेले टपलेस हुने बचन दिइन्, भोटको वर्षा

person explore access_timeचैत २१, २०७८ chat_bubble_outline0

 


लकअपकी सबैभन्दा चर्चित र बोल्ड कैदी पुनम पाण्डे आजकाल लाइमलाइटमा छाएकी छिन् । वास्तवमा पुनम पाण्डेले चार्जशिटमा आएपछि दर्शकलाई बचन दिएकी थिइन् कि यदि उनलाई धेरै भोट दिएर जोगाइयो भने उनी आफ्नो क्यामराको अगाडि आफ्नो टिशर्ट उतार्नेछिन् । पुनमको यो कुरा सुनेर उनका प्रशंसक मात्रै होइन, लकअपका कैदी पनि हैरान भएका थिए ।पुनमले पाइन् सबैभन्दा बढी भोटःरोचक कुरा यो हो कि पुनमले क्यामराको अगाडि टिसर्ट उतार्ने बचन दिएपछि उनले यस हप्ता सबैभन्दा बढी भोट पाएकी छिन् । कंगना रनौतले पुनमले सबैभन्दा बढी भोट पाएकी छिन् भनेर घोषणा गर्दा पायल रोहतगी असाध्यै चकित भएकी थिइन् ।पायलले शोमाथि नै उठाइन् प्रश्नःकंगना रनौतले सबै कैदीको अगाडि पायलले सबैभन्दा कम भोट पाएको बताइन् जबकी भोटिङको मामिलामा सेकेन्ड लास्ट निशा रावल रहिन् । यद्यपि, निशा रावल शोबाट बाहिरिइन् । तर पुनम पाण्डेले सबैभन्दा धेरै भोट पाएको कुरा पायलले नबुझेको बताइन् । उनले क्यामरामा हेरेर भनिन्, ‘संग्राम सिंह, म पछिल्लो एक हप्तादेखि भोटिङका लागि आग्रह गरिरहेको थिएँ, तर तिमीबाट भोटिङ भइरहेको छैन । मलाई थाहा छ, तिम्रा फलोअर्स निकै सच्चा छन् । तर पुनमले सबैभन्दा धेरै भोट कसरी पाइरहेकी छिन् । यो न्यारेटिभ चाहन्छन् यी मानिस ।’वास्तवमा, अघिल्लो हप्ता पुनम लक अपबाट बाहिर हुनबाट बालबाल बचेकी थिइन् । त्यतिबेला उनले प्रशंसकलाई बचन दिँदै  भनेकी थिइन्, ‘हेलो, जसले सुनिरहनुभएको छ, मलाई चार्जशिटबाट जोगाउनुहोस् । म भगवानको कसम खाँदै भन्छु कि म मानिसलाई मस्त सरप्राइज दिन्छु । क्यामराको अगाडि दिनेछु र स्टाइलमा दिनेछु । तपाईंहरु मलाई भोट दिएर बचाउनुहोस् र त्यसपछि हेर्नुहोस् कि यो जेलमा के हुन्छ ।’

पुनम पाण्डेले प्रशंसकले उनलाई नोमिनेशनबाट जोगाएको खण्डमा उनले आफ्नो टिसर्ट खोल्ने बताएकी थिइन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।