समाचार

नेपालको शान्ति, प्रगति र विकास यात्रामा भारतको सँधैं साथ रहनेछ : प्रम मोदी

person explore access_timeचैत १९, २०७८ chat_bubble_outline0

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले भारतसँगै नेपालको शान्ति, प्रगति र विकासको यात्रामा दृढ साथी रहँदै आएको र भविष्यमा सधैँ साथ रहने बताएका छन् । भारतको नयाँ दिल्लीमा आयोजित संयुक्त पत्रकार सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री मोदीले नेपाल र भारतको मित्रताको उदाहरण विश्वमा कहीँ पनि नभएको जिकिर गरेका हुन् ।


दुई देशबीचको सम्बन्धनको आधार भनेको दुई जनताको आपसी सम्बन्ध रहेको उनको भनाइ थियो । प्रधानमन्त्री मोदीले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा आफूबीच विभिन्न विषयमा सार्थक वार्ता भएको जानकारी दिए । उनले दुई देशबीच सहयोगका विभिन्न विषयमा समीक्षा गर्दै भविष्यको सहकार्यको रूप रेखाबारे पनि चर्चा भएको उल्लेख गरे ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।