राजदूत आचार्यले बिहीबार महारानीसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गर्ने

person explore access_timeचैत १५, २०७८ chat_bubble_outline0

लन्डन। बेलायतका लागि नवनियुक्त नेपाली राजदूत ज्ञानचन्द्र आचार्यले बिहीबार बेलायती महारानीसमक्ष आफ्नो ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गर्ने भएका छन् ।  भर्चुअल रूपमा आयोजना गरिने सो कार्यक्रममा राजदूत आचार्यले बिहीबार मध्यान्ह बकिङहम प्यालेस पुगेर महारानीलाई ओहोदाको प्रमाणपत्र पेस गर्ने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ।


कोभिडको जोखिम तथा स्वास्थ्यका कारण महारानी भने समारोहमा भौतिक रूपमा उपस्थित रहने छैनन्। उनी विन्डसोर क्यासलस्थित निवासबाटै भर्चुअल माध्यमबाट सहभागी हुनेछन्। उक्त समारोहमा जानको लागि बकिङहम प्यालेसबाट राजदूतलाई दूतावाससम्म बग्गी पठाउने प्रचलन छ।  ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गर्ने कार्यक्रम सकिएलगत्तै राजदूत आचार्यले दूतावासमा बेलायत सरकारका अधिकारी, बेलायतस्थित विभिन्न मुलुकका कूटनीतिज्ञ लगायतका व्यक्तिलाई आमन्त्रित गरी एक रिसेप्सन कार्यक्रमको आयोजना गर्नेछन् । राजदूत आचार्यले  बेलायतका लागि २३ औँ राजदूतको रूपमा गत फेब्रुअरी २३ मा आफ्नो पदबहाली गरेका हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।