देशलाई समृद्ध बनाउने पार्टी राप्रपा हो : अध्यक्ष लिङ्देन

person explore access_timeचैत १४, २०७८ chat_bubble_outline1

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले नेपाललाई समृद्ध देश बनाउन ठूला पार्टीहरूको विकल्प खोज्न आवश्यक रहेको बताएका छन् । नेपाली काँग्रेस, नेकपा एमाले र माओवादी लगायतका पार्टीहरुले देशलाई दुर्गतीको बाटोमा लगि रहेकाले उनीहरुको विकल्प खोज्न आवश्यक रहको बताएका हुन् ।


उनले ठूला पार्टीको विकल्पको रुपमा राप्रपा रहेको बताए । नवलपरासी पश्चिममा राप्रपाद्वारा आयोजित आमसभालाई सम्बोधन गर्दै लिङ्देनले तीनवटै पार्टीहरुले गर्दा देश समृद्ध हुन नसकेको बताए । उनले देशलाई समृद्ध बनाउन आगामी स्थानिय तथा संघिय निर्वाचनमा राप्रपालाई विश्वास गर्न आग्रह गरे ।सभालाई सम्बोधन गर्दै पार्टीका प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाहीले देशमा बढ्दो भ्रष्टाचार, हिंसा, अनियमिततालाई रोक्न राप्रपा पार्टी नै एक उत्तम विकल्प रहेको बताए । उनले देशमा शिक्षा, स्वास्थ्य कृषि र रोजगारमा प्रभावकारी परिवर्तन गर्न आफूहरुसँग ठोस योजना रहेको बताए । सभामा पार्टीका वरिष्ठ उपाध्यक्ष ध्रुव बहादुर प्रधान, नेता दिपक बोहरा, लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदिप उदय, केन्द्री सदस्य ताहिर अलि लगायतले सम्बोधन​ गरेका थिए ।  

कमेन्ट

  1. March 28, 2022, 7:05 p.m. जसराज राई
    राप्रपालाई चाहिँ भोट किन दिने? जुन ब्यक्ति र पार्टी अरुको एजेन्डा बोकेर राजनीति गर्छ त्यो नै शर्म लागदो कुरा हो, राजेन्द्रजीलाई यो कुराको हेक्का छ कि छैन? रास्ट्र बनाउने एजेन्डा बोक्नुहोस, भोट दिउला । लाखौं युबा बिदेश जान बाध्य छन त्यो रोकेर देशमा रोजगारको सिर्जना गर्ने एजेन्डा बोक्नुहोस भोट दिउला । तर..... मरेको राजतन्त्र ब्युताउने र धर्मको एजेन्डा पुर्ब राजाका हुन, यो एजेन्डामा भोट दिनु रास्ट्रघात हो
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।