जर्मनीको सहज जित, बेल्जियम रोकियो

person explore access_timeचैत १३, २०७८ chat_bubble_outline0

जर्मनीले अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेलमा सहज जित निकालेको छ । काई हाभर्टज र टिमो वेर्नरको गोलमा जर्मनीले इजरायललाई जर्मनीले २–० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो । घरेलु मैदानमा जर्मनीलाई जित दिलाउन खेलको ३६औं मिनेटमा काई हाभर्टजले गोल गर्दै टोलीलाई अग्रता दिलाए ।


पहिलो हाफको इन्ज्युरी समयमा टिमो वेर्नरले गोल गर्दै जर्मनीको २–० गोलको जित दिलाए ।  दोस्रो हाफको अन्त्यतिर दुवैले पेनाल्टी चुकाएका थिए । ​८९औं मिनेटमा थोमस मुलर पेनाल्टीमा चुक्दा इन्ज्युरी योनेटान कोहेन पनि पेनाल्टीमा गोल गर्न सकेनन् । त्यस्तै अर्काे मैत्रीपूर्ण खेलमा बेल्जियमले आयरल्यान्डसँग २–२ गोलको बराबरी खेलेको छ । बेल्जियमका मिचे बात्सुयाई र हान्स भानाकेनले गोल गरे । उता आयरल्यान्डका लागि  चिडोजे ओग्वेने र एलान ब्राउनले बराबरी गोल फर्काए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।