टिजरमा यस्तो देखियो ‘चिसो मान्छे’

person explore access_timeचैत ११, २०७८ chat_bubble_outline0

दीपेन्द्र के खनालको निर्देशन रहेको फिल्म ‘चिसो मान्छे’ को टिजर रिलिज गरिएको छ । स्वस्तिमा खड्का र अर्पण थापाको मुख्य भूमिका रहेको फिल्मको टिजरमा स्वस्तिमा कर्णालीको भेषभूषामा देखिएकी छन् । लेखन, छायाङ्कन समेत खनालको रहेको फिल्मको टिजरमा देशभक्त खनाल पनि देखिएका छन् । कर्णाली क्षेत्रको कथा भन्ने यो फिल्मलाई डीएस डिजिटल प्रालिको ब्यानरमा शर्मिला पाण्डेले निर्माण गरेकी हुन् ।


फिल्ममा दीर्घ गुरुङको सम्पादन छ । आगामी ३ असारबाट सार्वजनिक प्रदर्शनमा आउने फिल्ममा स्वस्तिमा, अर्पण, देशभक्तको अलवा आशान्त शर्मा, प्रभाकर न्यौपाने, रामबाबु रेग्मी लगायतका कलाकारको समेत अभिनय समेटिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।