ad
x

श्रद्धा कपुरले रोहन श्रेष्ठसँगको ब्रेकअपको हल्लामा दिइन् प्रतिक्रिया

person explore access_timeचैत ११, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बलिउड नायिका श्रद्धा कपुर र रोहन श्रेष्ठ छुट्टिएको अफवाह शुक्रबार बिहानैदेखि चलिरहेको छ । यसैबीच श्रद्धाले इन्स्टाग्राममा एउटा फोटो सेयर गरेर आफ्नो प्रतिक्रिया व्यक्त गरेकी छिन् । आफ्नो फोटोमा उनले क्याप्सन लेखेकी छिन्, ‘थप सुनाऊ ???’ । श्रद्धाका भाइले उनको पोस्टमा लेखका छन्, ‘मिस यू माई लिडल रानी ।’ यद्यपि। श्रद्धा र रोहनले कहिल्यै पनि आफ्नो सम्बन्ध स्वीकारेका छैनन् तर उनीहरुको विवाहको अफवाह पनि उडि नै रहन्छ ।श्रद्धाको जन्मदिनको पार्टीमा थिएनन् रोहनःश्रद्धा कपुर र रोहन श्रेष्ठ, पछिल्लो चार वर्षदेखि सम्बन्धमा भएको बताइन्छ । तर भारतीय मिडिया रिपोर्ट अनुसार रोहन यस वर्ष गोवामा श्रद्धाको जन्मदिनको पार्टीमा समावेश भएका थिएनन् । यी दुई फेब्रुअरीमा अलग्गिएको बताइन्छ ।

 
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।