राष्ट्र बैंकमा विभागीय प्रमुखहरुको जिम्मेवारी हेरफेर

person explore access_timeचैत ६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंकले विभागीय प्रमुखहरुको जिम्मेवारी हेरफेर गरेको छ । राष्ट्र बैंकले बैंक तथा वित्तीय संस्था नियमन विभागको जिम्मेवारीमा प्रवक्ता समेत रहेका डा.गुणाकर भट्टलाई ल्याएको छ भने बैंक सुपरिवेक्षण विभागको जिम्मेवारी देवकुमार ढकाललाई दिएको छ । 


यसअघि प्रवक्ता भट्ट बैंक सुपरिवेक्षण विभागमा रहेका थिए भने ढकाल बैंक तथा वित्तीय संस्था नियमन विभागको जिम्मेवारीमा रहेका थिए ।  काम, कर्तव्य तथा जिम्मेवारीका हिसाबले निकै महत्वपूर्ण मानिएको नियमन विभागसँगै सुपरिवेक्षण विभाग निकै शक्तिशाली मानिन्छ । त्यस्तै हालैमात्र राष्ट्र बैंकले यसअघि कामू कार्यकारी निर्देशक रहेका विमलराज खनाललाई कार्यकारी निर्देशकमा पदोन्नति गरिएको समेत जनाएको छ । योसँगै खनाललाई गैर बैंकिङ सुपरिवेक्षण विभागको जिम्मेवारी समेत दिइएको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।