नर्भिकको सुचना अब क्यूआरकोड मार्फत उपलब्ध

person explore access_timeफागुन २४, २०७८ chat_bubble_outline0

नर्भिक इन्टरनेशनल अस्पतालले ‘क्यूआर कोड’ बाट आवश्यक सेवाको विषयमा जानकारी पाउन सकिने सुविधा थपेको छ । अस्पतालले सेवाको विषयमा जानकारी लिन चाहनेले क्यूआर कोड स्क्यान गरी जानकारी लिन सक्ने सेवा सुरु गरेको हो । यो सेवा कार्यान्वयनमा आएसँगै अब नर्भिकमा गरिएको ल्याब टेस्टको रिपोर्ट क्यूआर स्क्यान गरी डाउनलोड गर्न सकिन्छ । क्यूआर स्क्यान गरेपछि सोझै ल्याब रिपोर्ट डाउनलोड गर्ने पेजमा पुगिन्छ ।


 यस्तै, विशेषज्ञ चिकित्सकहरुको ओपिडी समयको विषयमा ओपिडी टाइमिङको कोड स्क्यान गरेपछि पेजमा पुगिन्छ । साथै, नर्भिकको ओपिडी र आइपिडी सेवामा उपलब्ध प्याकेजहरूको विषयमा पनि कोड फिचर थपिएको छ । अस्पतालका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अजयकुमार मिश्रले सूचना छरितो ढंगले सम्बद्ध व्यक्तिको पहुँच स्थापित गर्न क्यूआर कोडको फिचर कार्यान्वयनमा ल्याइएको बताए । यो फिचरले सेवाग्राहीको समयको बचत र सहजता हुने उनले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।