एमसीसीबारे माओवादीले एउटै भाषाको अपिल बनाउने

person explore access_timeफागुन २३, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले एमसीसीबारे जनतालाई बुझाउन पार्टी केन्द्रको टीमले अपिल बनाउने भएको छ ।


‘एमसीसीबारे एउटै भाषा बोल्नुपर्ने हुन्छ । त्यसकारण केन्द्रले एउटा अपिल बनाउँछ । सोही अपिल अनुसार चुनावी अभियानमा जानुपर्ने हामीले सोच्यौँ । यसरी जाँदा एमसीसीबारे एउटै बोली होस भनेर त्यस्तो अपिल बनाएर जानुपर्छ,’ अध्यक्ष प्रचण्डले केन्द्रीय कमिटी बैठकमा राखेको प्रस्ताव उद्धृत गर्दै एक नेताले रातोपाटीलाई बताए । उनले भने, ‘त्यसो भएपछि हामी सबैको एउटै भाषा हुन्छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।