ad
x

पार्टी ठुलो बनाउने नाममा धेरै गल्ती भए अब त्यस्तो हुन्न : कमल थापा

person explore access_timeफागुन १९, २०७८ chat_bubble_outline0

राप्रपा नेपालका अध्यक्ष कमल थापाले विगतका त्रुटी, कमी कमजोरीहरूलाई सच्याएर पार्टीलाई सशक्त रुपमा अगाडि बढाउने बताएका छन् । राप्रपा नेपाल निकट राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक विद्यार्थी संगठन नेपालको घोषणा सभालाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष थापाले सो कुरा बताएका हुन् ।


अध्यक्ष थापाले २०७३ सालपछि पार्टीलाई ठूलो बनाउने नाममा धेरै गल्तीहरु भएकोले अब त्यस्ता गल्तीबाट पाठ सिकेर पुनर्जागृत राप्रपा नेपाललाई सुदृढ बनाएर लैजाने अठोट गरे । सम्बर्द्धनवाद, सुशासन र समृद्धिको मुख्य एजेन्डा लिएर पार्टी अगाडि जाने बताउँदै थापाले परिवर्तन पश्चात्  मुलुक त्रुटिपूर्ण मार्ग चित्रबाट जबर्जस्ती अगाडि बढाइएकोले संकटको दलदलमा भासिएको बताए । थापाले राप्रविसंघका नेता तथा कार्यकर्तालाई शिक्षा क्षेत्रमा भएको विकृति विसंगतिको अन्त्यका निमित्त सक्रियतापूर्वक भूमिका खेल्न आग्रह गरे । कार्यक्रममा राप्रपा नेपालका नेताहरु राजाराम बर्तौला, लाक्पा लामा, ममता राई, उज्ज्वल पोखरेल, नगेन्द्र देउजा, सुजन अधिकारी, लक्ष्मण कँडेल, विद्यार्थी नेताहरु कमल बम , शशी भण्डारी ,दिपेश शाह, राजु गैरे, त्रिबिक्रम सिंह लगायतले बोलेका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।