शुक्रबारको विरोध सभालाई नेता खनालले सम्बोधन नगर्ने

person explore access_timeफागुन १९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का सम्मानित नेता झलनाथ खनालले शुक्रबार हुने ६ दल र २ मोर्चाको विरोध सभालाई सम्बोधन नगर्ने भएका छन् । अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसी संसदबाट पास भएपछि त्यसको विरोध गर्दै आएका नेता खनालले विरोध सभालाई सम्बोधन गर्ने बताइएको थियो ।


तर, खनालको सचिवालयले विरोध सभालाई सम्बोधन गर्ने भनी सञ्चार माध्यममा आएका समाचारप्रति आफ्नो ध्यानाकर्षण भएका जनाएको छ । एमसीसीको विरोध गर्दै आएका खनालसँग नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ले पनि भेट गरेका थिए । विप्लव माओवादी लगाएतका साना दल र मोर्चाले शुक्रबार एमसीसीको विरोधमा विशाल प्रदर्शन गर्ने भएको छ ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।