एमसीसीको विरोधमा साना दलहरुले थप आन्दोलन गर्ने

person explore access_timeफागुन १८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । अमेरिकी सहयोग परियोजना एमसीसीको विरोध गर्दै आएका ६ साना दलले थप आन्दोलनका कार्यक्रम गर्ने भएका छन् । एमसीसीको विरोधमा थप आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गरिने नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) का प्रवक्ता खड्गबहादुर विश्वकर्मा (प्रकाण्ड)ले जनाएका हुन् ।


उनका अनुसार आन्दोलनको बारेमा जानकारी दिन साना ६ दलले बुधबार एक बजे नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठान पत्रकारको आयोजना गरेको छ । आन्दोलनका थप कार्यक्रम घोषणा गर्न साना दलहरुले बुधबार संयुक्त पत्रकार सम्मेलन गर्न लागेका हुन् ।  आइतबार बसेको प्रतिनिधिसभाको बैठकबाट सरकराले एमसीसी सम्झौता संसदबाट पारित गरेको छ ।  

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।