शिव अवतारमा सरिता

person explore access_timeफागुन १७, २०७८ chat_bubble_outline0

गायनमा सक्रिय रहँदै आएकी सरिता भारतीले शिवरात्रिलाई लक्षित गरेर शिव अवतारमा फोटो सेसन गरेकी छिन् । उनले शिवको महिमा बुझाउने उदेश्यले यस्तो फोटो सुट गरेकी हुन् । करिव पाँच वर्ष अघि ‘मेरो जवानी...’लोक पप गीतबाट गायन सुरु गरेकी उनका ‘लुँडो र तास..’., ‘पहिलो भेटमै.’.., ‘यसपालिको दशैं.’.., ‘रातो सारी लरक्कै’ लगायत बोलका गीत बजारमा आएका छन् । 


गायिकाले शिव अवतारमा तस्बिर फोटो पत्रकार बद्री थापाले खिचेका हुन् । उनलाई शिवको रुपमा चेली मेकअप स्टुडियोकी मेकअप आर्टिस्ट बिना रानामगरले तयार गरेकी हुन् । शिवरात्रिको अबसर पारेर यो फोटो सुट गरिएको गायिका सरिता भारतीले बताएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।