‘आर्मी पुलिस, दाजुभाई, सहयोग गर राष्ट्रलाई !’

person explore access_timeफागुन १२, २०७८ chat_bubble_outline0

एमसीसीको विरोधमा उत्रिएका प्रदर्शनकारीहरूले एमसीसीको विरोधमा चर्को नाराबाजीसहित प्रदर्शन गरेका छन् । प्रदर्शनमा सहभागीहरुले ‘अमेरिकी दलाल होसियार’, ‘विदेशी हस्तक्षेप बन्द गर’, ‘जनताको एकता जिन्दावाद’, ‘देश बेच्न पाइदैन, एमसीसी सम्झौता खारेज गर’, ‘आर्मी पुलिस दाजुभाई, सहयोग गर राष्ट्रलाई’जस्ता नारा लगाएका छन् । 
नेकपा माओवादी केन्द्र निकट जनवर्गीय संगठनको अगुवाईमा भएको विरोध प्रदर्शन र्यालीसहित माइतीघरबाट बानेश्वरतर्फ जाँदैछ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।