ad
x

मौरिससविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेल जारी, विमल सुरुवाती ११ मा

person explore access_timeमाघ १५, २०७८ chat_bubble_outline0

अफ्रिकन राष्ट्र मौरिससविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेल दशरथ रङ्गशालामा सुरु भएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेलमा नेपालले पहिलोपटक मौरिससविरुद्ध खेल्न लागेको हो ।​ मौरिसस नेपालविरुद्ध दुई अन्तर्राष्ट्रिय मैत्रीपूर्ण खेल खेल्न गत साता नेपाल आइपुगेको थियो । यससँगै गत अक्टोबरमा सम्पन्न दक्षिण एसियाली च्याम्पियनसिपको फाइनलपछि नेपाल पहिलोपटक मैदान उत्रिएको हो ।


जिल्ला प्रशासन कार्यालयले खेलमा सीमित सङ्ख्यामा दर्शक राख्न अनुमति दिएपछि पाँच हजार दर्शकसहित खेल सुरु भएको छ । यो खेलको सुरुवाती ११ मा विमल घर्ती मगर समेत समेटिएका छन् । नेपालका प्रशिक्षक अब्दुलाह अल्मुताइरीले लामो समयपछि चोट मुक्त विमललाई टोलीमा समेटेका हुन् ।















कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X