ad
x

अलियाको ‘गंगुबाई काठियावाडी’ २५ फेब्रुअरीमा रिलिज हुने

person explore access_timeमाघ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

अलिया भट्ट अभिनित फिल्म ‘गंगुबाई काठियावाडी’ २५ फेब्रुअरीमा रिलिज हुने भएको छ । निर्देशक सञ्जयलीला भंसालीले फिल्मको रिलिज मिति घोषणा गरेका हुन् ।


निर्देशक भंसालीको जयन्तीलालसँग मिलेर बनाएका हुन् । यस अगाडि फिल्म पहिले जनवरी र त्यसपछि १८ फेब्रुअरी रिलिज मितिको रुपमा सार्वजनिक गरिएको थियो । कोरोनाको तेस्रो लहरका कारण फिल्म फेरि सरेर २५ फेब्रुअरीको पुगेको हो ।फिल्ममा आलियाले माफिया क्वीन गंगुबाईको भूमिका निर्वाह गरेकी छन् । अलियाको अलवा फिल्ममा अजय देवगण, शान्तनु महेश्वरी, विजय राज, सीमा पहवा समेत मुख्य भूमिका रहेको छ । 
फिल्म हिन्दीको अलवा तेलुगू भाषामा पनि रिलिज हुनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।