ad
x

विदेशमा बसेर नेपालमा महिलासँग ब्ल्याकमेल गर्ने युवक पक्राउ

person explore access_timeमाघ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

विदेशमा बस्दा सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत चिनजान गरेर ब्ल्याकमेल गर्ने युवक वैदेशीक रोजगारीबाट फर्किने क्रममा पक्राउ परेका छन् ।


कास्कीको रुपा गाउँपालिका वडा नम्बर–७ सिस्नेरी घर भएका ३१ वर्षीय मुक्ति खनाल उर्फ मुक्तिनाथलाई पक्राउ गरिएको साइबर ब्यूरोका प्रवक्ता नविन्द अर्यालले रातोपाटीलाई बताए । साउदी अरबबाट फर्केका खनाललाई शुक्रवार त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ब्यूरोको टोलीले पक्राउ गरेको हो ।कास्की घर भएकी महिलासँग फेसबुक मार्फत चिनजान गरेका खनालले भिडियो कुराकानी गर्ने गर्थे । भिडियोमा कुरा गर्दा महिलाको फोटो स्क्रिनसट गरेर राख्थे । कुरा हुँदै जाँदा महिलालाई नग्न अवस्थामा कुरा गर्न बाध्य बनाएर उनले भिडियो क्याप्चर गरेको र सो भिडियो देखाएर ब्ल्याकमेल गरेको ब्यूरोको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ  ।लगातार नांगो भएर कुरा गर्न आग्रह गरेको र महिलाले नमानेपछि उनले भिडियो परिवारका सदस्यको म्यासेन्जरमा पठाएका थिए । त्यसपछि ति महिला ब्यूरोमा पुगेकी थिइन् ।एकवर्ष अघि ब्यूरोले उनलाई फरार कामय गरेर मुद्दा अघि बढाएकोे थियो । अहिले नेपाल आउन लागेको सूचनाको आधारमा पक्राउ गरिएको एसएसपी अर्यालले जानकारी दिए । आरोपीलाई जिल्ला अदालतमा उपस्थित गराउने प्रहरीको तयारी छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।