ad
x

ब्रा र भगवानबारे विवादित बयान दिएर फसिन् श्वेता तिवारी, एफआइआर दर्ता

person explore access_timeमाघ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


टिभी अभिनेत्री श्वेता तिवारी नयाँ समस्यामा फसेकी छिन् । ‘मेरो ब्राको साइज भगवानले लिइरहेका छन्,’ यो विवादित बयान दिँदा श्वेता तिवारीमाथि एफआईआर दर्ता भएको छ । भोपालको श्यामला हिल्स पुलिस स्टेशनमा श्वेता तिवारीविरुद्ध एफआईआर दर्ता भएको हो । श्वेताले यस्तो बयान दिएर धार्मिक भावनालाई आहत पुर्याएको आरोप लागेको छ । के हो पूरा विवाद ?भापालमा आफ्नो आउँदो वेब सिरिजको लञ्च इभेन्टमा स्टारकास्टसँग पुगेकी श्वेता तिवारीले ठट्टा गर्दा गर्दै विवादित बयान दिएकी थिइन् । श्वेताले हास्दै भनेकी थिइन्, ‘मेरो ब्राको साइज भगवानले लिइरहेका छन् ।’ श्वेताको यो बयान हेर्दाहेर्दै भाइरल भयो । राजनीतिक क्षेत्रमा पनि श्वेताको यो बयानको चर्चा हुन थाल्यो । मध्यप्रदेशका गृहमन्त्री डाक्टर नरोत्तम मिश्राले श्वेताको बयानको विरोध गरेका थिए । उनले नायिकाविरुद्ध एक्सन लिइने बताएकी थिइन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।