ad
x

सडक डिभिजनमा जागिरको प्रलोभन देखाई ठगी गरेको आरोपमा एक युवक पक्राउ

person explore access_timeमाघ १३, २०७८ chat_bubble_outline0

धनुषामा सरकारी दस्तखत र छाप किर्ते गरी ठगेको आरोपमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा जिल्लाको धनौजी गाउँपालिका १ का २५ वर्षीय शहादत राइन रहेका छन् ।


राइनले आफ्नै गाउँका ३ युवाबाट प्रति व्यक्ति दुई लाख रुपैयाँ  लिएर जागिर लगाइदिने भन्दै सडक डिभिजन कार्यालयको लेटरप्याडसहित सरकारी दस्तखत र छाप किर्ते  गरेका थिए । सोही आरोपमा राइनलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाका प्रवक्ता तथा प्रहरी नायब उपरीक्षक दीपककुमार रायले जानकारी दिए ।राइनले धनौजी गाउँपालिका १ का १९ वर्षीय बबुल पासवान, २० वर्षीय पारसकुमार पासवान  र दिपेशकुमार पासवानलाई सडक डिभिजन कार्यालयको नक्कली लेटरप्याडमा आइटी सुपरभाइजर पदको नियुक्तिपत्र र  सो पदसम्बन्धी उम्मेदवारको सम्झौतापत्र बनाएर दिएका थिए । उनलाई ती समाग्रीसहित पक्राउ गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । आरोपित राइनलाई अनुसन्धानका लागि ठगी मुद्दा शीर्षकमा १० दिनको म्याद थप गराई अनुसन्धान सुरु गरिएको प्रहरीले बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।