ad
x

‘तिम्रो याद आयो’ मा विजय र प्रमिलाको अभिनय

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

विजय बराल र प्रमिला खनालको अभिनय रहेको गीत ‘तिम्रो याद आयो’ सार्वजनिक भएको छ । अमेरिका निवासी गीतकार गोपाल लोहारको शब्द रहेको गीतमा सविन सुवेदीको स्वर छ । दीपक शर्माले संगीत दिएको गीतको संगीत संयोजन उदय राज पौडेलले गरेका हुन् । गीतको भिडियोमा विजय र प्रमिलाको अलवा माया पौडेलको समेत अभिनय देख्न सकिन्छ ।


प्रेमी प्रेमीको प्रेमकथा देखाउन भिडियो देखाउन खोजिएको छ । श्याम तामाङको छायाङ्कन, विकास दाहालको सम्पादन रहेको भिडियो काजी लिम्बु र श्याम लामाको संयुक्त निर्देशन गरेका हुन् । भीमा लोहार निर्माता रहेको भिडियो गोलो प्रडक्शनले सार्वजनिक गरेको हो ।











कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।