ad
x

मेलानिया ट्रम्पको लिलामीका सामग्रीले लक्षित मूल्य पाएनन्

person explore access_timeमाघ १३, २०७८ chat_bubble_outline0

 


अमेरिकाकी पूर्व प्रथम महिला मेलानिया ट्रम्पले यसै महिनाको सुरुमा लिलामीका लागि राखेका तीन वस्तुले लक्षित मूल्य पाउन सकेनन् । उनले यी सामग्रीको मूल्य २ लाख ५० हजार डलर राखेकी थिइन् ।लिलामीमा राखिएका वस्तुहरुमा कस्टम, ट्रम्पले ह्वाइट हाउसको औपचारिक भ्रमण गर्दा लगाएको सेतो ह्याट र एनिमेसनसहित चित्रणको एउटा नन–फन्जिबल टोकन थिए । लिलामीको समय बुधबार राती समाप्त भएको थियो । लिलामीका ५ वस्तु मध्ये तीन वस्तु मात्रै देखाइएको थियो । प्रत्येक वस्तुको न्यूनतम मूल्य १,८०० सोलाना टोकन थिए । यो एक किसिमको क्रिप्टोकरेन्सी हो । जसलाई ट्रम्पले  छानेकी थिइन् ।सोलाना टिकटको न्यूनतम आवश्यकता पूरा हुँदा २,५०,००० डलरको थ्रेसहोल्ड पूरा हुन सकेन । किनभने गत दुई साता अघिदेखि लगभग सबै लिलामीको क्रिप्टो बजारमा ठूलो गिरावट आइसकेको थियो ।यो  अवधिमा विभिन्न मुद्राहरु २०, ३० वा ४० प्रतिशतले ओरालो लागिसकेका थिए ।ट्रम्पको वस्तुहरुप्रतिको उदासिनताले बोली लगाएको सुरुको समय बजार ओरालो लागेकोले मेलानियाले भनेको १,७०,००० डलर र ८०,००० प्राप्त गर्न सकेनन् ।क्रिप्टोकरेन्सीको न्यून मूल्य र थोरै मात्र सामग्री भएकाले उनले लक्षित मूल्य प्राप्त गर्न नसकेको हो ।

बिटकोइन सम्भवतः सर्वाधिक परिचित क्रिप्टोकरेन्सी हो । यसै महिनाको क्रिप्टो ओरालो लागेका  कारण बिटकोइनमा २० प्रतिशतले गिरावट आएको थियो ।

पूर्व प्रथम महिलाले कलात्मक सामग्रीको डिजिटल बिक्रीमा प्रत्येकले १५० डलर प्राप्त गर्ने अपेक्षा गरेकी थिइन् । उनले यी सामग्रीको बिक्रीबाट आएको पैसाले गरिब बालबालिकालाई सहयोग गर्ने बताएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।