राजुले बनाए ‘फर्की आए म’

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

वैदेशिक रोजगारीको बिषय समेटेर टेलिश्रृखंला ‘फर्की आए म’ निर्माण भएको छ । कलाकार राजुराज पुरीले टेलिश्रृंखला निर्माण गरेका हुन् । सर्वसाधारणको चासो रहने बिषयमा चेतना फैल्याउने उदेश्यले टेलिश्रृंखला ‘फर्की आए म’ निर्माण भएको हो । 


दुर्गा पुरी निर्माता रहेकी टेलिश्रृंखलाको निर्देशन राजकुमार शाहले गरेका हुन् । राजुराज पुरी, उपेन्द्र प्रसाद पोखरेल, सपना थिङ, रोजी बर्देवा, अनुप राई, भिम लामा, राम लामा, लाल बहादुर गुरुङ, प्रेम लामा, राजु मग्रान्ती, प्रजिता खनाल, रामकृष्ण आचार्य, रमेशप्रसाद भट्टराई, सविन शंकर, निरु परियार, रेजीना उप्रेती, शान्ति तामाङ, पवित्रा आचार्य र हरिशरण गिरीको मुख्य भूमिका टेलिश्रृंखलामा छ ।अमितकुमार ठाकुरको सम्पादन, स्नेहा शाहको छायाङ्कन रहेको टेलिश्रृंखलाका लेखक बालकुमार राई हुन् । हाम्रो समाजमा रहेको विभिन्न बिषयलाई सन्देशमूलक रुपमा प्रस्तुत गर्दै सर्वसाधरणमा चेतना फैल्याउन टेलिश्रृखंला निर्माण गरिएको कलाकार समेत रहेक निर्माता राजुराज पुरीले बताए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।