ad
x

यस्ता छन् बलिउडका ६ विवादित चुम्बन

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउडमा बेला बेलामा ‘चुम्बन’ले ठुलै विवाद निम्त्याउने गरेको छ । अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीदेखि करिना कपुर खान र बिपाशा बसुसम्म चुम्बन विवादमा परिसकेका छन् । चुम्बन विवादमा फसेका यी हुन् बलिउड अभिनेत्री ।


शिल्पा शेट्टी– रिचर्ड गेरे  
सन् २००७ को एक एड्स सचेतना कार्यक्रममा अभिनेत्री शिल्पा शेट्टीलाई हलिउड अभिनेता रिचर्ड गेरेले बारम्बार चुम्बन गरेका थिए । सार्वजनिक स्थानमा गरिएको उक्त चुम्बनले निकै विवाद निम्त्याएको थियो । गेरेले चुम्बन गरेपछि शिल्पा माथि सार्वजनिक स्थानमा अश्लीलता फैलाएको आरोप लागेको थियो । १५ वर्षपछि हालै यो आरोपबाट अदालतले शिल्पालाई मुक्त गरेको छ । शिल्पा बिरुद्ध सो समय राजस्थानमा दुई र गाजियाबादमा एउटा मुद्दा दर्ता भएको थियो ।मिका सिंह–राखी सावन्त  
सन् २००६ मा मिका सिंहले राखी सावन्तलाई उनको जन्मदिनको पार्टीमा चुम्बन गरेका थिए । त्यसबेला राखी शान्त भइन्, तर पछि उनले मिका विरुद्ध मुद्दा दायर गरिन् । वर्षौंको झगडापछि अहिले यी दुई फेरि साथी भएका छन् । हालै मात्र बिग बोस १५ मा प्रतियोगी र अतिथिको रुपमा आएका मिकालाई सलमान खानले पनि ट्रोल गरेका थिए ।क्रिस्टियानो रोनाल्डो– बिपाशा बसु
सन् २००७ मा चर्चित फुटबलर क्रिस्टियानो रोनाल्डोले अभिनेत्री विपाशा बसुलाई चुम्बन गरेका थिए । तस्बिर सार्वजनिक हुने बित्तिकै मानिसले दुवैको सम्बन्धमा बिषयमा विभिन्न समाचार फैलाउन थाले । त्यसबेला बिपाशा जोन अब्राहमलाई डेट गरिरहेकी थिइन् ।शाहिद कपूर– करीना कपुर खान
केही वर्षअघि करीना कपूर खान र शाहिदले ओठ चुम्बन गरेको भिडियो लिक भएको थियो । दुवैको यो एमएमएस निकै भाइरल भयो । सोध्दा दुवैले भिडियोमा देखिएका जोडी अर्कै हुन् भनी स्पष्ट रुपमा भनेका थिए ।दीपिका पादुकोण– सिद्धार्थ माल्या 
सिद्धार्थ माल्या र दीपिका पादुकोणको सम्बन्धलाई कभर गर्ने तस्बिरले मानिसलाई छक्क पारेको थियो । यो तस्बिर इडेन गार्डेनको हो जहाँ रोयल च्यालेन्जरले आईपीएल खेलमा कोलकाता नाइट राइटर्ससँग हारको स्वाद चाखेको थियो । जितको उत्सव मनाउँदै गर्दा दीपिका र सिद्धार्थले चुम्बन गरेको तस्विर निकै भाइरल बनेको थियो, जसका कारण दुवैको सम्बन्ध पक्का भएको हल्ला पनि चल्यो ।महेश भट्ट–पूजा भट्ट  
फिल्म फेयर पत्रिकाको पहिलो पृष्ठमा महेश भट्ट आफ्नी छोरी पूजा भट्टलाई चुम्बन गरिरहेको देखिएका थिए । यो तस्विरलाई लिएर निकै विवाद भएको थियो । महेशले पूजा आफ्नी छोरी नभएको भए उनीसँग बिहे गर्ने बताएपछि विवाद झन् चर्कियो । यो तस्बिर बलिउड उद्योगको सबैभन्दा विवादास्पद तस्वीर मध्ये एक मानिन्छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।