उम्मेदवारको बराबर मत आएपछि गोलाप्रथाबाट विजेता घोषणा गरिने

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रदेश १ को राष्ट्रियसभा निर्वाचनमा दुई उम्मेदवार गुरु बराल र गोपाल बस्नेतको बराबर मत आएपछि गोलाप्रथाबाट विजेता घोषणा गर्ने भन्नेबारे छलफल सुरु भएको छ । राष्ट्रियसभा निर्वाचनसम्बन्धी ऐन २०७५ को दफा ५८ मा बराबर मत आएमा गोलाप्रथाबाट विजेता घोषणा गर्ने उल्लेख छ । दुबै उम्मेदवारले बराल र बस्नेतको ४४८८ मत आएको हो । 
 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।