ad
x

१७ दिन पछि पनि आइसीयुमा लता मंगेशकर : परिवारले भन्यो, ‘प्रार्थना गरिदिनुहोस्’

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बलिउड गायिका लता मंगेशकरको स्वास्थ्यमा सुधार देखिएको छ । ८ जनवरी सन् २०२२ मा कोरोना संक्रमित भेटिएपछि लता मंगेशकरलाई मुम्बई अस्पतालमा भर्ना गरियो । लताको स्वास्थ्यको विषयमा परिवारको तर्फबाट नयाँ वक्तव्य जारी गरिएको छ । परिवारको तर्फबाट आयो वक्तव्यः​लता मंगेशकरको परिवारले वक्तव्य जारी गर्दै भनेको छ, ‘लता जीको स्वास्थ्यमा सुधार देखिएको छ तर उहाँ अहिले पनि आइसीयूमा हुनुहुन्छ । डाक्टर प्रतित समदानीको समूहको रेखदेखमा उहाँको उपचार चलिरहेको छ । उनको स्वास्थ्यबारे दैनिक अपडेट दिन सम्भव छैन । यो पूर्ण रुपमा परिवारको गोपनियताको मामिला हो । हामी तपाईंहरु सबैलाई यो आग्रह गर्न चाहन्छौँ कि मामिलालाई गम्भीरताका साथ बुझ्ने कोसिस गर्नुहोस् । अफवाह फैलाउनबाट बच्नुहोस् र लताजीको स्वास्थ्यका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् । तपाईंहरुको सहयोगका लागि हामी आभारी छौँ ।’
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।