ad
x

ऐश्वर्याले बेहुली हुँदा लगाएकी थिइन् सुनको धागोबाट तयार पारेको यस्तो सारी

person explore access_timeमाघ ११, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड सुन्दरी ऐश्वर्या राय बच्चन र अभिनेता अभिषेक बच्चनको विवाह भएको १४ वर्ष पूरा भइसकेको छ । यी दुईको विवाहले सञ्चारमाध्यममा लामो समयसम्म चर्चा पाइरह्यो । विवाहको भिडियो र तस्बिर सार्वजनिक नभए पनि उनीहरुको विवाहलाई निकै महत्त्व दिइएको थियो । विवाहको केही समयपछि ऐश्वर्या र अभिषेकका विवाहका केही तस्बिर भने बाहिरिए । ऐश्वर्यालाई बेहुली बनाउन चर्चित डिजाइनर नीता लुल्लाले मद्दत गरेकी थिइन् । 
साउथ इन्डियाबाट विवाह भएकाले ऐश्वर्याले सारी लगाएकी थिइन् । उनी साउथ इन्डियाको परम्पराअनुसार तयार भएकी थिइन् । उनले सारी मात्र होइन गरगहना, कपालको स्टाइल सबै साउथ इन्डियन तरिकारले बनाएकी थिइन् । ऐश्वर्याले नीता लुल्लाको डिजाइनमा बनेको सारी पहिरिएकी थिइन् । पिंकभिलाको एक रिपोर्टका अनुसार ऐश्वर्याले विवाहमा लगाएको सारीमा सुन पनि मिलाइएको थियो । जसमा क्रिस्टल र अन्य मणिहरुको प्रयोग भएको थियो । पिंकभिलाको रिपोर्टमा उल्लेख भएअनुसार ऐश्वर्याले लगाएको सारीको मूल्य ७५ लाख (भारतीय रुपियाँ) थियो । अभिषेकले भने विवाहमा क्रिम कलरको शेरवानी लगाएका थिए । उनको शेरवानी अबु आनी र सन्दीप खोसलाले डिजाइन गरेका थिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।