ad
x

साम्राज्ञी र जीतुको ‘ह्यारीकी प्यारी’ को छायांकन सुरु

person explore access_timeमाघ ११, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्य लक्ष्मी शाह र हास्य कलाकार जीतु नेपालको मुख्य भूमिका रहने फिल्म ‘ह्यारीकी प्यारी’को छायांकन सुरु भएको छ । फिल्मको छायांकन सोमबारदेखि पर्वतको भुक देउरालीबाट सुरु भएको हो । छायांकन अगाडि फिल्मको शुभ–मुर्हूत समेत गरिएको थियो ।
फिल्मको छायांकन सुरु भएको कलाकार जीतु नेपालले सामाजिक संजालबाट तस्बिर सार्वजनिक गरेका छन् । कपिल रिजालको निर्देशन रहे फिल्म समसामयिक बिषयमा निर्माण हुन लागेको हो । रिजाल यसै फिल्मबाट निर्देशनमा डेब्यु गर्दैछन् ।
फिल्ममा जीतु र साम्राज्ञीको अलवा विजय बराल, लक्ष्मी गिरी, सुभास गजुरेल, डिल्ली खनाल लगायतको मुख्य भुमिकामा अभिनय रहनेछ । फिल्म छायांकनका लागि जीतु लगायत युनिट पर्वत पुगेपछि साम्राज्ञी भने केही दिनमा पुग्ने बताइन्छ ।
सधै ‘छक्का पन्जा’ टिमको फिल्ममा देखिँदै आएका जीतु यो टिमसँग सम्बन्ध चिसिएपछि बाहिरको फिल्म गर्न लागेका हुन् । फिल्ममा जीतु र साम्राज्ञी प्रेमीप्रेमीकाको भुमिकामा देखिने निर्माण युनिटले जनाएको छ । 
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।