ad
x

भारतमा ५ दिनमा कोरोना संक्रमितमा २७.२० प्रतिशतको कमी

person explore access_timeमाघ ११, २०७८ chat_bubble_outline0


भारतमा लगातार चौथो दिन कोरोना संक्रमितको संख्यामा कमी आएको छ । सोमबार २,५२,८७४ नयाँ संक्रमित भेटिएका छन् । यतिबेला २.६७ लाख संक्रमित निको भएका छन् भने ६१४ जनाको मृत्यु भएको छ । अघिल्लो दिनको तुलनामा नयाँ संक्रमितमा करिब ५०,१९० को कमी आएको छ । भारतमा हाल कुल सक्रिय संक्रमितको संख्या २२.३६ लाख छ । 


आइतबार भारतमा ३,०६,०६४ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए । यतिबेला २.४३ लाख जना निको भएका थिए जबकी ४३९ जनाको मृत्यु भएको थियो । यस्तै शनिबार ३,३३,५३३ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए । त्यसको एकदिन अघि शुक्रबार ३.३७ लाख संक्रमित भेटिएका थिए र बिहिबार ३.४७ लाख जना संक्रमित भेटिएका थिए । यससँगै भारतमा ५ दिनमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा २७.२० प्रतिशतको कमी आएको भारतीय सञ्चार माध्यम दैनिक भास्करले बताएको छ । यसैबीच, भारतीय सरकारले कोभिडको दैनिक संक्रमितको संख्यामा १५ फेब्रुअरीपछि गिरावट देखिने बताएको छ । न्युज एजेन्सी एएनआईको रिपोर्ट अनुसार केही राज्य र मेट्रो सिटीमा १५ फेब्रुअरीपछि कम संक्रमित भेटिनेछन् र संक्रमणमा स्थीरता आउन थाल्नेछ । खोपका कारण तेस्रो लहरको असर निकै कम भएको छ । 
 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X