ad
x

लता मंगेशकरबारे अस्पतालले जारी गर्यो नयाँ जानकारी

person explore access_timeमाघ ८, २०७८ chat_bubble_outline0

 


भारतकी चर्चित गायिका लता मंगेशकरको अवस्थामा सुधार भएको तरपनि उनी अस्पतालको इन्टेन्सिभ केयर युनिट अर्थात् आइसीयूमा नै भर्ना हुने अस्पतालले जानकारी दिएको छ । हल्का लक्षणसहित ८ जनवरीमा ९२ वर्षीया लता मंगेशकर कोरोनाद्वारा संक्रमित पाइएकी थिइन् । त्यसपछि उनलाई दक्षिणी मुम्बईको ब्रीच क्यान्डी अस्पतालमा आइसीयूमा भर्ना गरिएको थियो । लता मंगेशकरको स्वास्थ्यको विषयमा पछिल्लो जानकारी दिँदै ब्रीच क्यान्डी अस्पतालका असोसिएट प्राध्यापक डाक्टर प्रतीत सामदानीले समाचार एजेन्सी पीटीआईलाई भने, ‘उनको स्वास्थ्यमा सुधार छ । उनी आइसीयूमा छिन् । उनी कति दिनसम्म अस्पतालमा भर्ना हुनेछिन् भनेर जानकारी दिन मुश्किल छ ।’लता मंगेशकरको परिवारसँग नजिक अनुषा श्रीनिवासन अय्यरले गायिकाको स्वास्थ्यमा सुधार भएको बताएकी छिन् । 

 
उनले एक बयान जारी गरेर भनिन्, ‘लता दिदी पहिलाको तुलनामा अब निकै राम्रो भएकी छिन् र डाक्टर प्रतित सामदानीको नेतृत्व भएको डाक्टरको शानदार टीमको निगरानीमा आइसीयूमा उनको उपचार चलिरहेको छ । उनी छिटो निको भएर छिट्टै घर फर्किउन् भन्ने हामी कामना गर्छौँ ।’शुक्रबार सोसल मिडियााम लता मंगेशकरको स्वास्थ्य स्थिति बिग्रियो भन्ने अफवाह चलेको थियो । 

यी अफवाहलाई खारेज गर्दै अय्यरले भनिन्, ‘तपाईंसँग निवेदन गर्छु कि यस्तो प्रकारको गलत खबरलाई प्रश्रय नदिनुहोस् । परिवार र डाक्टरलाई आफ्नो काम गर्न दिनुहोस् । लता दिदी छिट्टै निको भएर घर फर्किउन् भन्ने कामना गर्नुहोस् ।’

 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X