ad
x

इन्जिनियरिङ पढ्ने विद्यार्थी सातदोबाटोको होस्टलमा मृत फेला

person explore access_timeमाघ ७, २०७८ chat_bubble_outline0

सातदोबाटोस्थित चापागाउँ दोबाटोमा रहेको ‘रोयल होस्टल’ मा एकजना विद्यार्थी मृत फेला परेका छन् । ललितपुरको कसमस इन्जिनियरिङ कलेजमा पढ्ने २६ वर्षीय शरद यादव मृत अवस्थामा भेटिएको महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरका प्रवक्ता (एसपी) सिद्धिविक्रम शाहले रातोपाटीलाई बताए ।


सप्तरीको राजबिराज घर भएका यादव कुपण्डोलमा आमासँग बस्थे । बुधवार साँझ उनी साथीलाई भेट्न सो होस्टलमा गएर त्यहिँ बसेका थिए । बिहीबार उनी मृत अवस्थामा फेला परेका हुन् । शव पोष्टमार्टमका लागि पाटन अस्पतालमा राखिएको र मृत्युको कारण नखुलेको एसपी शाहले बताए ।उनकी आमाकाअनुसार १ सातादेखि उनी कुपण्डोलस्थित डेरामा गएका थिएनन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X