ad
x

‘सम्बन्धविच्छेद मृत्युभन्दा बढी पीडादायी’, १२ वर्षपछि टुटेको विवाहबारे बोले ‘महाभारतका कृष्ण’

person explore access_timeमाघ ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


टिभीको ऐतिहासिक श्रृङ्खला ‘महाभारत’ का अभिनेता नितिश भारद्वाजले १२ वर्षपछि श्रीमती स्मितासँग सम्बन्धविच्छेद गरेका छन् । स्मिता पेशागत रुपमा आइएएस अधिकारी हुन् । यी दुईको सम्बन्ध सन् २०१९ मा टुटेको थियो । उनीहरुका दुई छोरी छन् जो आमा स्मितासँग इन्दौरमा बसिरहेका छन् । एक अन्तरवार्तामा नितिशले श्रीमतीसँग अलग्गिएकोबारे खुलासा गरेका हुन् । नितिश भारद्वाजको १२ वर्षको सम्बन्ध टुट्योःबम्बे टाइम्ससँगको कुराकानीमा नितिश भारद्वाजले भने, ‘हो, मैले फ्यामिली कोर्टमा सम्बन्धविच्छेदका लागि सेप्टेम्बर सन् २०१९ मा फाइल गरेको थिएँ । हामी दुई किन अलग भयौँ भनेर जानकारी दिन म त्यो गहिराइसम्म जान चाहन्नँ । यतिबेला मुद्दा अदालतमा नै छ । म यतिमात्रै भन्न चाहन्छु कि सम्बन्धविच्छेद मृत्युभन्दा पनि पीडादायी हुन्छ, विशेषगरी त्यतिबेला जब तपाईं एक खालीपनमा बाँचिरहनुभएको हुन्छ ।’विवाहको सम्बन्धमा नितिश भारद्वाजले भने, ‘म विवाहमा विश्वास राख्छु तर म यो मामिलामा भाग्यमानी भइनँ । वास्तवमा भन्ने हो भने विवाह टुट्नुका विभिन्न कारण हुन्छन् । कतिपटक तपाईं आफ्नो साथीको व्यवहारलाई स्वीकार गर्न सक्नुहुन्नँ त कहिलेकाँही माया–दयाको कमी हुन्छ । कहिले इगो अगाडि आउँछ त कहिलेकाँही सोच मिल्दैन । जब सम्बन्ध टुट्छ त्यतिबेला बच्चालाई सबैभन्दा बढी प्रभावित हुन्छन् । बच्चामाथि यो कुराको सबैभन्दा खराब असर पर्छ र यसको जिम्मेवार अभिभावक मात्रै हुन्छन् । ’जुम्ल्याहा छोरीसँग कुराकानी हुन्छ ? यो प्रश्नको जवाफमा उनले भने, ‘म उनीहरुलाई भेट्न वा कुराकानी गर्न स्वतन्त्र छु कि छैन भन्नेबारे म कुराकानी गर्न चाहन्नँ ।’सम्बन्ध टुटेको बारे कुराकानी गर्न स्मितासँग सम्पर्क गर्न खोज्दा उनले कुनै प्रतिक्रिया नदिएको एक भारतीय सञ्चार माध्यमले बताएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।