ad
x

मधेस प्रदेश नामाकरण भएपछि एमाले नेताले भने– नामको पछाडिको उद्देश्य के छ ?

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0
file photo

नेकपा एमालेका केन्द्रीय सदस्य ठाकुर गैरेले यसबेला राष्ट्रिय एकता, भौगोलिक अखण्डता र स्वाभिमान मुख्य कुरा भएको बताएका छन् । प्रदेश नम्बर २ को नाम मधेश नामकरण भएलगत्तै नेता गैरेले प्रदेशको नाम के पास भयो त्यो ठूलो नभई उक्त नामको पछाडिको उद्देश्य के छ भन्दै प्रश्न गरेका छन् ।


नेता गैरेले सोमबार सामाजिक सञ्जालमार्फत भनेका छन् ः ‘प्रदेशको नाम के पास भयो ठूलो कुरा होइन, मुख्य कुरा नामका पछाडिको निहित उद्देश्य के छ भन्ने हो ? राष्ट्रिय एकता, भौगोलिक, अखण्डता र स्वाभिमान मुख्य हुनेछ ।’  प्रदेश २ को नाम र राजधानी सोमबार टुङ्गो लागेको छ । प्रदेशसभामा भएको मतदान प्रक्रियाबाट यसको टुङ्गो लागेको हो । प्रदेशको राजधानी जनकपुर धाम तय भएको छ भने प्रदेशको नाम मधेस प्रदेश राखिएको छ

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।