ad
x

१५ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा युवक पक्राउ

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0

बर्दियाको गुलरिया नगरपालिका–५ बाट प्रहरीले बलात्कार आरोपमा एकजना युवकलाई पक्राउ गरेको छ । १५ वर्षीया किशोरीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा जाजरकोट घर भई गुलरिया बस्ने ३० वर्षीय जनकबहादुर शाहीलाई पक्राउ गरिएको बर्दियाका एसपी ईश्वर कार्कीले रातोपाटीलाई बताए ।


जाजरकोटको शिवालय गाउँपालिका–७ स्थायी घर भएका शाहीले माघ १ मा ती किशोरीलाई फकाएर आफ्नो कोठामा लगेर बलात्कार गरेका थिए । जिल्ला अदालतबाट ७ दिनको म्याद लिएर उनीमाथि अनुसन्धान भइरहेको एसपी कार्कीले बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।