ad
x

राष्ट्र बैंकद्वारा २० करोड रुपैयाँको ट्रेजरी बिल जारी

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंकले सोमबार २० करोड रुपैयाँ बराबरको ट्रेजरी बिल सार्वजनिक गर्ने भएको छ । बैंकले माघ ४ गतेदेखि आगामी बैशाख ६, २०७९ सम्म, कुल ९१ दिनका लागि २० करोड रुपैयाँ बराबरको ट्रेजरी बिल सार्वजनिक गरेको हो । 
सोमबार एक सूचना जारी गर्दै राष्ट्र बैंकले ९१ दिनका लागि जारी हुने ट्रेजरी बिल बैशाख ६ गते परिपक्व (म्याचुरिटी) हुने जनाएको छ । इच्छुक खरिदकर्ता व्यक्ति वा संघ संस्थाले बैंकको वेवसाइटमा गएर बिलका लागि आवेदन दिन सक्नेछन् ।  कुल २० करोड रुपैयाँ बराबरको ट्रेजरी बिल मध्ये १५ प्रतिशत भने प्रतिस्पर्धामा नराखि बैंकमा नै सुरक्षित गरिने बैंकले जनाएको छ ।
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।