ad
x

राजकुमार ह्यारीले कानुनी कारवाहीको चेतावनी दिँदै भने, ‘मेरो प्रहरी सुरक्षा बहाल होस्’

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बेलायतको शाही परिवारको समस्या कम हुने नाम नै लिइरहेको छैन । पछिल्लो घटना महारानी एलिजाबेथका नाती राजकुमार ह्यारीसँग सम्बन्धित छ । ह्यारीले आफ्नो प्रहरी सुरक्षालाई बहाल गर्नुपर्ने माग राखेका छन् । यदि यस्तो नभएको खण्डमा आफूले कानुनी कारवाही पनि गर्ने चेतावनी दिएका छन् । बेलायतको शाही परिवारमा यस्तो पहिलो पटक हुनेछ जब कोही सदस्य सरकारविरुद्ध अदालतमा मुद्दा लड्नेछन् ।प्रहरीको सुरक्षाबिना ससेक्समा आउनु उनका लागि सुरक्षित नभएको उनको ठहर छ । ह्यारीले आफू प्रहरी सुरक्षाको खर्च उठाउन पनि तयार भएको बताएका छन् ।ह्यारीले दुई वर्ष अघि आफ्नो शाही दायित्व छोडिसकेका छन् । स्मरण रहोस्, महारानीले हालै आफ्ना कान्छा छोरा प्रिन्स एन्ड्रयूलाई सेक्स स्क्यान्डलमा फसेका कारण शाही उपाधि खोसेकी थिइन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।