ad
x

८६ वर्षीय बलिउड अभिनेता धर्मेन्द्रको यस्तो छ कोरोनाबाट बच्ने तरिका

person explore access_timeमाघ २, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउडमा कोरोना कहर दिन प्रतिदिन बढ्दो छ । अहिलेसम्म बलिउडका कयौं स्टार कोरोना संक्रमित भएका छन् । बलिउडका दिग्गज अभिनेता धर्मेन्द्र भने कोरोनासँग बच्न अनेक उपाय गरिरहेका छन् । यसैबीच उनले आफ्नो फिटनेस राज समेत शेयर गरेका छन् । जसमा उनले आफुलाई फिट राख्न नियमित वाक गर्ने गरेको बताएका छन् ।


८६ वर्षका धर्मेन्द्र आफुलाई कोरोनाबाट सुरक्षित राख्न अहिले मुम्बईबाट टाढा इन लोनावालामा रहेको आफ्नो फर्म हाउसमा बस्छन् । त्यहाँ उनले आफु फिट राख्न नियमित एक्सरसाइज र नियमित चेकअप समेत गर्ने गरेको बताए । ‘मलाई ‘दमन’ को सुटिङका लागि जानुपर्ने थियो । तर मैले सुटिङ क्यान्सिल गर्दिए’ धर्मेन्द्रले भने ।धर्मेन्द्र छिट्टै करण जौहरको फिल्म ‘रकी और रानीको प्रेम कहानी’ मा देखिनेछन् । यसको अलवा उनी होम प्रोडक्सनको फिल्म ‘अपने २’ मा समेत काम गर्नेछन् । फिल्ममा उनको अलवा उनका दुई छोरा सनी देओल, बबी देओलको अलवा सनी देओलका छोरा करण देओलको पनि अभिनय रहनेछ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।