ad
x
फोटो

फ्रन्टलाइनरलाई कोरोनाविरुद्धको बुस्टर डोज दिन थालियो (फोटोफिचर)

person explore access_timeमाघ २, २०७८ chat_bubble_outline0

सरकारले अग्रपंक्तिमा खटिनेहरू​लाई आइतबारदेखि कोरोनाभाइरस विरुद्धको बुस्टर डोज खोप दिन थालिएको छ ।  सोही अनुसार स्वास्थ्यकर्मी र कर्मचारी, सबै सुरक्षाकर्मी, सञ्चारकर्मी, सार्वजनिक फोहर संकलक, सरसफाइकर्मी, एम्बुलेन्स तथा शव वाहन चालक, महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविका र त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा खटिने कर्मचारीहरू​लाई सरकारले बुस्टर डोज खोप दिन थालिएको हो । 


स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शुक्रबार प्रदेशका स्वास्थ्य निर्देशनालय र जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयहरूलाई पत्र लेखेर आजदेखि अग्रपंक्तिमा खटिनेहरूलाई बुस्टर डोज आग्रह गरेको थियो । यसैबीच ललितपुरको पाटन अस्पतालले फ्रन्टलाइनरलाई कोरोना विरुद्धको तेस्रो डोज दिन थालेको छ । अस्पतालमा कार्यरत स्टाफलाई आजदेखि तेस्रो डोज दिन थालिएको हो । अस्पतालमा कार्यरत स्टाफलाई दिन छुट्याएर हरेक दिन ५०० जनालाई खोप लगाउन थालिएको अस्पताल प्रशासनले जनाएको छ ।
तस्बिरहरु हेर्नुहोस्ः 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।