ad
x

आमिर खानका भाञ्जाले जुही चावलालाई राखेका थिए प्रेम प्रस्ताव, नायिकाको डेब्यू फिल्ममा गरेका थिए काम

person explore access_timeमाघ २, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बलिउड नायिकामाथि को फिदा हुँदैनन् होला । सर्वसाधारणदेखि बलिउडकै युवा पनि, थुप्रैले नायिकालाई आफ्नो मन सुम्पिइसकेका छन् । आमिर खानका भाञ्जा अभिनेता इमरान खान पनि सानै उमेरदेखि नै एक सुन्दर नायिकालाई मन पराउने गर्दथे । किस्सा रोचक छ । दुई दिन अघि इमरानको जन्मदिनमा पूर्व मिस इन्डियासमेत रहेकी नायिका जुही चावलाले इमरानको यो रमाइलो सिक्रेट सेयर गरेकी छिन् ।जुही चावलाले इमरानलाई जन्मदिनको शुभकामना दिँदै एउटा पोस्टमा लेखिन्, ‘इमरान जब ६ वर्षक थिए तब उनले मलाई प्रस्ताव राखेका थिए !! हिराको पहिचान त्यतिबेला देखि नै थियो उनलाई । मसँग विवाह गर्न चाहने सबैभन्दा कान्छा व्यक्तिलाई जन्मदिनको शुभकामना । तिम्रा लागि सय रुख इमरान ।’  जुहीले आफ्नो यो पोस्टमा इमरानको बाल्यकालको तस्बिर पनि साझा गरेकी छिन् ।जुहीको डेब्यु फिल्ममा गरे कामःइमरानले जुहीसँग उनको डेब्यु फिल्म ‘कयामत से कयामत तक’ मा काम गरेका छन् । यसमा इरानले बच्चा आमिर खानको भूमिका निभाएका थिए । पछि सन् २००८ मा निर्देशक अब्बास टायरवालाको फिल्म ‘जाने तू या जाने ना’ मा जेनेलिया डिसूजासँग इमरानले बलिउडमा डेब्यू गरेका थिए । उनलाई पछिल्लो पटक सन् २०१५ मा कट्टी बट्टीमा कंगना रानौतको अपोजिटमा देखिएके थियो । उनी फिल्मबाट टाढा भएको अब लगभग सात वर्ष बितिसकेको छ । ८ वर्षको विवाहपछि अलग्गिए इमरान–अवन्तिकाः

इमरानको वैवाहिको जीवनबारे पनि निकै चर्चा भएको थियो । श्रीमती अवन्तिका मलिकसँग छुट्टिएको खबर असाध्यै चर्चामा आएको थियो । यी दुईका एक छोरी पनि छिन् । आठ वर्षको विवाह पछि सन् २०१९ मा यी दुई अलग बस्न सुरु गरे । अब अवन्तिका आफ्नी छोरीसँग बस्छिन् । इमरानको साउथकी नायिका लेखा वासिङ्टनसँग अफेयर भएको चर्चासमेत थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।