ad
x

सातामा ११ सयले बढ्यो सुनको मूल्य, चाँदीको मूल्य पनि उकालो

person explore access_timeपुस ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

यो सातामा सुनको मूल्य प्रतितोला ११ सय रुपैयाँले बढेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले साताभरमा सुनको मूल्य ह्वात्तै बढेको जानकारी दिएको छ । गत साताको शुक्रबारको तुलनामा यो साताको शुक्रबारसम्म सुन उक्त मूल्यले बढेको हो ।


गत साताको शुक्रबार छापावाल सुनको मूल्य ९१ हजार ६०० रुपैयाँ थियो । यो साताको आइतबार सोही मूल्य कायम रहँदै सुनको कारोबार मूल्य तोकिएको थियो । सोमबार तोलामा ३०० ले घटेको थियो भने मंगलबार पुनः ३०० ले बढेको थियो । यस्तै, बुधबार ४०० रुपैयाँ, विहीबार ५०० र शुक्रबार २०० रुपैयाँले सुनको मूल्य बढेको हो ।यसैगरी,गत साताको शुक्रबार तेजाबी सुनको प्रतितोला ९१ हजार १०० रुपैयाँ कायम थियो । जुन, यो साताको शुक्रबारसम्म आइपुग्दा ११ सय रुपैयाँले बढेर ९२ हजार २०० रुपैयाँ पुगेको महासंघले जानकारी दिएको छ ।सुनसँग यो साता चाँदीको मूल्य पनि बढेको छ । साताभरमा चाँदीको मुल्य प्रतितोला ३५ रुपैयाँले बढेको महासंघले जनाएको छ । गत साताको शुक्रबार प्रतितोला १२ सय २५ रुपैयाँ कायम रहेको चाँदी यो साताको शुक्रबार १२ सय ६० रुपैयाँ पुगेको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X