ad
x

रातोपाटीकर्मी शाही सम्मानित

person explore access_timeपुस ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

रातोपाटी डटकमका कर्णाली प्रदेश प्रतिनिधि पंखबहादुर शाही सम्मानित भएका छन् । शुक्रबार वीरेन्द्रनगरको आदर्श ग्रामीण बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाले आफ्नो ९ औं वार्षिक साधारणसभाको अवसरमा सम्मान गरेको हो । 
पत्रकार शाहीलाई सहकारीका क्षेत्रमा कलम चलाएको भन्दै ‘उत्कृष्ट पत्रकार’ को रुपमा सम्मान गरिएको संस्थाका अध्यक्ष राजेन्द्र बुढाले जानकारी दिए । पत्रकार शाही विगत चार वर्षदेखि वीरेन्द्रनगरमा रहेर पत्रकारिता गर्दै आएका छन् । 


उनका अनुसार संस्थाले गत आर्थिक वर्षमा ५६ लाख आम्दानी गरेको छ भने आगामी रणनीतिको बारेमा विविध प्रकारका महत्वपूर्ण प्रस्तावहरू पारित गरेको छ ।  साथै यो वर्ष पनि पत्रकार बचतकर्ता असल ऋणी लगायतलाई नगदसहित सम्मान प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको छ । आदर्श ग्रामीणले ‘दिगो आर्थिक विकास लक्ष्य प्राप्तिका लागि सहकारी’ भन्ने उद्देश्यसहित कृषि र युवा स्वरोजगार लगायतका क्षेत्रमा काम गर्दै आएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।