ad
x

भारतका वरिष्ठ पत्रकार कमाल खानको हृदयघातका कारण निधन

person explore access_timeपुस ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

 


रामनाथ गोएनकादेखि गणेश शंकर विद्यार्थी सम्मान पाउने वरिष्ठ पत्रकार कमाल खानको लखनउमा शुक्रबार बिहान हृदयघातका कारण निधन भएको छ ।टिभी न्यूजको दुनियाँमा लामो समयदेखि काम गरिरहेका कमाल खान आफ्नो उत्कृष्ट रिपोर्टिङ र टिभी रिपोर्टका लागि परिचित थिए ।लगभग २२ वर्षको अनुभवसहित कमाल खान पछिल्लो समयदेखि लखनउमा बस्दै एनडीटिभीका लागि रिपोर्टिङ गरिरहेका थिए ।हालै अयोध्या जमिन विवाददेखि उत्तर प्रदेश चुनावसँग जोडिएका उनका विभिन्न खबर चर्चाको विषय बनेको थियो ।केही घण्टा अघि मात्रै कमाल खानको एउटा भिडियो रिपोर्ट एनडीटिभीमा प्रकाशित भएको छ जसमा उनी उत्तर प्रदेश सरकारका मन्त्रीको राजीनामाको राजनीतिक महत्वबारे जानकारी दिइरहेका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।